Metin2 "Torrent Güncellemesinde Hata " Sorunu Çözümü

Yazar XLSKK 17 Ocak 2016 Pazar 0 yorum
Evet Arkadaşlar Size Son Zamanlarda Çok Görülen Bu Hatanın Çözümünü Anlatacağım...

NOT:Arkadaşlar Bu Hatadan Şikayet Eden Bir Kaç Kişi Gördüm.Hata Benimde Başıma Geldi Ve Çözümünü Buldum Bu Yüzden Paylaşmak İstedim.


İlk Olarak Hata;
Bu Hata Neden Kaynaklanabilir;

-İnternet Kesintisinden,
-Metin2'Nin Yüklü Olduğu Konumdan,
-İnternet'in O An ki DÜŞÜK Hızından,
-Orijinal Metin2 Klosörüne Pvp Dosyaları Atılmasından,

Ve Bir Çok Nedeni Olabilir.


Şimdi Size Çözüm Yollarını Anlatacağım...


Çözüm 1: Oturumumuzu Yada Direk Bilgisayarı Ve Modemi Restleyip/Kapatıp Açıyoruz,Hiçbir yere girmeden Metin2/Metin2.exe yi Açıyoruz.(Bu En Basit Çözüm Yoludur.Genelde Sorun Burda Çözülür.)

Yaptım Fakat Olmadı,Şimdi Ne Yapıcam Diyorsanız;

Çözüm 2: Açık Site Varsa Veya İndirme Yapıyorsanız Kapatıyorsunuz.(Not:Önceden Metin2.exe ye Tıkladıysanız Ctrl-Alt-Del Yapıp İşlemler Bölümünden Metin2.exe yi Sonlandırın.)C:/Program Files/Metin2/PatchUptader.exe Ye Giriyorsunuz Ve Oyun Güncelleniyor.

İkisinide 2-3 Defa Denedim Olmuyor Olmuyor Olmuyor Diyorsanız ;


Çözüm 3:


İlk öncelikle bir not defteri açıyoruz içerisine şunları yazıyoruz.

@echo off
start metin2client.bin

Ardından sol üstteki dosya sekmesine tıklayıp farklı kaydet diyoruz ismini "metin2.bat" (tırnaklar olmadan yazın) yapıyoruz. Ve kaydet butonuna tıklıyoruz.
Masaüstüne gelen metin2.bat dosyamızı metin2 dosyalarına atıyoruz ve ona tıklayarak oyuna giriyoruz.

Kesin Çözüm : İlk Olarak http://www.metin2.org/main/download ' Dan Metin2 Yi Baştan İndiriyorsunuz.Sonra İndirdiğiniz Dosya yı Açıp Setup un Yüklenmesini Bekliyorsunuz. Setup Yüklendikten Sonra Masa üstüne Atın O Orda Dursun Sonra Program Ekle/Kaldır dan Metin2 Yi Kaldırın Sonra Başlat/Tüm Programlardan Silinmemişse Manuel Olarak Siz Silin.Aynı Şekilde Program Filesten Silinmediyse Yine Manuel Olarak Silin.Sonra Başlat/Ara dan Metin2 Kelimesini Aratın Metin2 ile İlgili Çıkan Herşeyi Silin.Sonra Bilgisayarı Ve Modemi Kapatıp/Resleyip Açın.Sonra Metin2 Yi Kurun.Metin2 Kurulduktan SOnra Metin2 Yi Açmayın.İlk Önce AntiVirüs Programınızı Devre Dışı Bırakın.Sonra Metin2.exe ye Girin Sorun Çözülecektir.

Yorum Yapmayı Unutmayın XLSKK AİLESİ.

Hiç yorum yok: